Moda Radikal Ailesi Olarak;
İzmir ışıkkent ayakkabıcılar sanayi sitesinde üretici Ayakkabı firmasıyız.
Toptan ve yurt dışı ağırlıklı çalışıyoruz.
Aynı zamanda sosyal medya üzerinden online satış yapan bayilerimiz var.
Sizide aramızda görmekten mutluluk duyarız.
 
Çalışma Şeklimiz;
 
 
 
-Hakediş; Kargo ve Kdv hariç toplam ciro üzerinden hesaplanır. 
 
-Sizlere bir hakediş tanımlanıyor diye size yönelik fiyatlara ekleme yapmıyoruz. (Kendi web sayfamız ve sosyal medya hesaplarımızdaki satışlarımızda düşük fiyat sizlere yönelik fiyatlarda ürün fiyatına ekleme kesinlikle yok.)
 
 
 
-Geniş ürün yelpazesi ve güncel 30-35 bin adet stoğa sahip yenilikçi bakış açımız ile çalışmalarımıza devam ediyoruz.
 
-Sitedeki ürünlerimiz ve var olan ayakkabı beden numaralarımız günceldir.
 
-Müşterinin istediği numara stokta yok ise ürün sayfasında listeme ekle diye bir buton mevcut ona tıkladığınızda o ürünü takibe almış olursunuz.Ürün stoğa girdiğinde otomatik bilgilendirme gelir. 
 
-Ürün resimlerini indirmek çok kolay ve bastitir. Web sitemizde her ürün resminin altında bulunan indirme butonu ok işaretine tıkladığınızda ürünün orjinal resmini telefonunuza veya kullanmış olduğunuz cihazınıza indirmiş olursunuz.
 
-Stok kontrolünüzü www.modaradikal.com veya www.radikalbayi.com web sayfamızdan yapalirsiniz.Siparişlerinizi web sitemizin ana sayfasında en üstte Hesabım yazan yere tıklayarak kendi kullanıcı adı ve parolanız ile giriş yaparak bayilik sistemi üzerinden oluşturabilirsiniz.
 
-Kargo ücreti 15 tl'dir. Teslimat oranı en yüksek firma olduğu için Sadece Yurtiçi kargo ile çalışıyoruz. Kısa bir süre öncesine kadar 12 tl olan kargo ücretimizi 10 tl olarak bayilerimize yansıtıyorduk ancak yaşanan krizden dolayı gelen yeni kargo ücreti zamı ile 15 tl olarak güncellemek zorunda kaldık. 
 
 
 
-Şeffaf kargo ile gönderim yapıyoruz.
 
-Sitemizden ürünlerimizi incelediğinizde piyasanın üstünde bir kaliteye sahip olduğumuza hak vereceğinizi düşünüyoruz.
 
-Yinede olabilecek olası müşteri problemlerinde İade ve değişim yapılmaktadır.
 
-Değişime ürün geleceği zaman hata biz veya sizden kaynaklı olmadığı sürece müşterinin kendi fikir değişikliği veya model,beden değişikliği sebebi ile oluşan bir değişim ise ürünü gönderirken kargo ücreti müşteriye ait. Biz beğendiği başka ürünü gönderirken firmamıza ait.
 
-İade tabiki hiç bir firmanın ve hiç bir bayinin istemediği veya isteyeceği son şeydir ancak olası iade taleplerinde iade alıyoruz.
Ürün firmamıza ulaştıktan sonraki ilk cuma müşteriye ödemesi yapılır. İade alınırken problem yaşamamak için geri ödeme süresi 1 hafta 10 gün gibi süre belirtmek doğru olur.
 
-Siparişleriniz müşteriye gönderildiğinde müşteri almadı geri geldiği zaman hak edişinizden gitti geldi kargo ücreti olarak 15 tl kesilir.
 
-Sitedeki fiyatlar biz dahil tüm Bayilerimiz için geçerlidir. 
 
-Bayi ve müşteri koruma politikamız sebebiyle Fiyatlarımız sabittir. Ekleme çıkarma yapmıyoruz. Bu kuralımızda bir değişiklik oldu. Websitemizdeki satış fiyatlarının altında bir rakama satışa izin vermiyoruz ancak ekleme yapmak serbest oldu. Eklenecek ücretin kdv hariç tamamı bayilerimize ödenecektir. Bir ürüne 20 tl ekleme yaptıysanız eğer %8 kdv düşülür. Ortalama kalan 18,5 tl'nin tamamı sizindir. Eklenen ücretten herhangi bir pay almıyoruz. Normal hakedişinizi aynı şekilde yine o üründen almaya devam edeceksiniz. Üründen ortalama hak edişiniz 30 tl olduğunu varsayalım 20 tl fiyata ekleme yaptıysanız eğer toplam 48,5 tl hakedişiniz olur.
 
-Sitedeki fiyatlarımıza kdv dahildir. Kargo dahil değildir. Sayfanızda kargo dahil olarak paylaşım yapıyorsanız. Sitedeki fiyatların üzerine 15 tl kargo ücreti ekleyerek paylaşım yapmalısınız.
 
-Aylık satışınız 1 adet olsa dahi ay sonunda hesap kesimi yapılacak hesaplar sıfırlanacaktır. 
 
-Belli bir süre içinde satışınız ve hak edişiniz belirli bir meblanın altında kaldı diyerek hak edişinizin silinmesi söz konusu değildir.
 
-Ürün fiyatlarımız uzun zamandır aynı şekildedir. Çok sık fiyat değişikliği yaşamıyoruz. Ancak İçinde bulunduğumuz küresel sağlık sorunu nedeniyle zaman içersinde ekonomiye farklı bir yansıması olursa onuda ülke olarak hep birlikte yaşayıp göreceğiz. İnşallah olumsuz yansımalarının olmamasını temenni ediyoruz.
 
Bayimiz olmak için linkten. http://www.modaradikal.com/uye-ol üyelik oluşturup whatsappdan mail adresinizi bize iletmeniz yeterlidir. Bayi olarak tanımlanacaksınız.
 
-Whatsapp: Ürün ve Soru Grubumuz mevcuttur.